بهترین هندزفری بلوتوثی برای موتورسواران

10/29/2022 ادمین سایت
بهترین هندزفری بلوتوثی برای موتورسواران

در دنیای امروز استفاده از هندزفری و هدفون در هر شرایطی حتی در محیط های  عمومی و یا کاری به امری فراگیر و متداول تبدیل شده است. هندزفری ها می توانند بدون دسترسی به موبایل، پاسخگویی مکالمات تان را بر عهده بگیرند یا در یک محیط پر سر و صدا با یک موسیقی دلخواه به کمک تان بیایند. اهمیت استفاده از انواع هندزفری، برای برخی از کاربران مانند موتورسواران، پیک های موتوری، اسنپ باکس ها و به طور کلی افرادی که با موتور سر و کار دارند بسیار بیشتر است. در هنگام موتور سواری نمی توانید از گوشی برای پاسخ دادن به مکالمات استفاده کنید و امکان گوش دادن به آهنگ را هم نخواهید داشت. این موضوع موجب شده خیلی از کاربران این سوال را مطرح کنند که بهترین هندزفری برای موتور سواران کدام است؟ 

هندزفری های مخصوص موتور سواری باید ویژگی های خاصی داشته باشند تا استفاده هرچه ساده تر از آن ها فراهم شود. از طرفی طیف بسیار وسیع هندزفری های موجود در بازار موجب شده انتخاب گزینه مناسب سخت شود. در مقاله بهترین هندزفری برای موتور سواران، ابتدا چند نکته برای خرید هندزفری در اختیارتان قرار می دهیم، سپس بهترین هندزفری های مناسب موتور سواری را بررسی می کنیم. 

بهترین هندزفری برای موتور سواران کدام است؟

همانطور که میدانید تنوع هندزفری های موجود در بازار بسیار زیاد است و این تنوع به دلیل تقاضای بازار روز به روز بیشتر می شود. از محبوب ترین نوع هندزفری ها می توان به ایرپاد ها، هندزفری های دور گردنی، هندزفری های تک گوش و صد البته هندزفری های سیمی اشاره کرد. در بین این مدل ها، می توان گفت ایرپاد ها یا هندزفری های True Wireless به نوعی بهترین هندزفری های مخصوص موتور سواری هستند.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

برخی از این مدل ها با بهره بردن از فناوری نویز کنسلینگ فعال (ANC)، صدای محیط از جمله باد را حذف می کنند و در هنگام موتور سواری می توانید مکالمه ای بی نقص داشته باشید. با این وجود قیمت بالا، محدودیت شارژ و امکان گم شدن موجب شده بسیاری از کاربران مدل های ارزان تر را ترجیح دهند. در ادامه برخی از هندزفری های مناسب برای موتور سواری را به شما معرفی می کنیم تا با بودجه کم بتوانید بهترین گزینه را تهیه کنید.

هندزفری های تک گوش، اقتصادی اما کاربردی

هندزفری های تک گوشی را می توان یکی از متداول ترین هندزفری ها برای موتور سواران دانست، این هندزفری ها انواع مختلفی دارند و عموما در می توانید آن ها را از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان بیابید. یک هندزفری تک گوش در یک گوش فیکس می شوند و می توانید در تمام طول روز از آن استفاده کنید؛ این هندزفری ها عمر باتری مناسبی دارند و به دلیل ارگونومیک خاص (در مدل های با کیفیت)، به راحتی از گوش جدا نمی شوند. از این رو می توان گفت هندزفری های تک گوش جزء بهترین هندزفری های مناسب برای پشت موتور می باشند.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که به دلیل تک گوشی بودن، نمی توان انتظار پخش موسیقی با کیفیت  درافت یک تجربه مناسب از پخش موسیقی را داشت، بنابراین اگر دنبال یک هدست برای مکالمه پشت موتور می گردید، هندزفری های تک گوش می توانند به کمک تان بیایند. اگر به این هندزفری ها علاقه دارین، می توانید با مراجعه به مقاله بهترین هندزفری های تک گوشی با این محصولات بیشتر آشنا شوید.

هندزفری های دور گردنی، مدرن و خاص

پس از معرفی اولین هندزفری دورگردنی، این محصولات محبوبیت خود را به دوستداران موسیقی ثابت کردند و نشان دادند که می تواند یکی از بهترین نوع طراحی های هندزفری باشند. هندزفری های دور گردنی حد وسطی بین هندزفری های سیمی و بلوتوث محسوب می شوند؛ این مدل ها به وسیله یک نگهدارنده (عموما سیلیکونی) دور گردن قرار میگیرند و سپس می توانید سری های سیمی آن را در گوش خود قرار دهید. اتصال نیز از طریق بلوتوث به گوشی انجام می شود تا کمترین تعامل را با گوشی داشته باشید. این هندزفری ها علاوه بر استفاده های مختلف، جزء بهترین هندزفری ها برای موتور سواران به حساب می آیند زیرا همیشه دور گردن باقی می مانند و در صورت عدم نیاز می توانید تنها سری های آن ها را از گوش خارج کنید.

 بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

عموما هدست های دور گردنی کیفیت پخش موسیقی بالایی دارند و می توانند یک همراه خوب برای گوش دادن به موزیک باشند. کیفیت تماس این هندزفری ها نیز مناسب است و می توانند تمامی نیاز های تان را در این زمینه برطرف کنند. با این وجود، محدودیت شارژدهی باتری (در مدل های ارزان قیمت) و قیمت بالاتر نسبت به هندزفری های سیمی را می توان جزء نقاط ضعف این هندزفری ها تلقی کرد. در مقاله بهترین هندزفری های دورگردنی با تعدادی از این محصولات آشنا می شوید

هندزفری بلوتوث های دوتایی یا ایربادز؛ همراهان همیشگی کوچک

بدون شک یک ایربادز یا همان هندزفری بلوتوث دو گوشی، می تواند بهترین هندزفری برای موتور سواران باشد و اگر مشکلی با قیمت بالای این محصولات ندارید، می توانید آنها را انتخاب کنید. ایربادز ها در انواع مختلفی تولید می شوند و فناوری های زیادی در آن ها به کار می رود تا تجربه کاربری تان همواره در بهترین حالت خود باشد. ایربادز ها معمولا کیفیت پخش موسیقی مناسبی دارند و به دلیل 2 تایی بودن می توانید برای پخش موسیقی در هر شرایطی روی آنها حساب کنید. عدم وجود سیم دست و پاگیر بودن آنها را به صفر می رساند، با این حال باید مواظب جدا شدن از گوش و افتادن آن ها باشید.ایربادز های ارگونومیک به خوبی در گوش فیکس می شوند و مشکلی در این زمینه برای تان به وجود نمی آورند. نکته بعدی در مورد هندزفری بلوتوث های دوتایی، در مورد میکروفون ها می باشد؛ برخی از ایربادز ها از میکروفون های 4 تایی یا 6 تایی استفاده می کنند بنابراین در محیط های شلوغ نیز می توانید همچنان به مکالمه بپردازید. همچنین وجود پنل لمسی در این نوع هندزفری ها این امکان را فراهم می کند که بدون استفاده از گوشی به مکالمات خود پاسخ دهید یا موسیقی را عوض کنید. مقاله راهنمای خرید ایربادز می تواند اطلاعات جامعی در مورد این محصولات در اختیارتان قرار دهد.

 

مطالب مرتبط: هندزفری بیسیم M28 ، هندزفری بیسیم ارزان ، فناوری tws چیست

هندزفری های سیمی؛ همچنان محبوب

با پیدایش هدست های بلوتوثی، رفته رفته محبوبیت هندزفری های سیمی کمتر شد و افراد کمتری به دنبال خرید این مدل ها هستند. با این وجود اتصال بی سیم برخی ضعف ها را برای این هندزفری ها به ارمغان می آورد که حتی ساده ترین هندزفری های سیمی نیز از آن برخوردار نیستند؛ یک هندزفری سیمی به دلیل اتصال مستقیم کیفیت پخش بالاتری دارد و بدون تاخیر و مشکلات بلوتوث، موسیقی را پخش می کند. هندزفری های سیمی همچنین می توانند به صورت تمام وقت مورد استفاده قرار بگیرند و نیازی به شارژ باتری ندارند.

 

تمامی این موارد به همراه قیمت بسیار مناسب نسبت به هندزفری های بی سیم موجب شده این هندزفری ها در دسته اقتصادی ترین و بهترین هندزفری های مخصوص موتورسیکلت قرار بگیرند. البته اتصال سیمی هم محدودیت های خود را دارد و پاره شدن سیم هندزفری یا گره خوردن آن جزء  مشکلات اصلی هندزفری های سیمی می باشند.

بهترین هندزفری های بازار برای موتور سواران

تا اینجای مقاله بهترین هندزفری برای موتور سواران، انواع مدل های هندزفری را بررسی کردیم تا با نقاط ضعف و قوت آن ها برای استفاده در هنگام موتور سواری آشنا شوید. مهم ترین فاکتور برای خرید هندزفری مناسب موتور سیکلت، توجه به سطح انتظار تان می باشد؛ اگر عمده استفاده شما از هندزفری تنها به مکالمه محدود می شود، هندزفری های تک گوش انتخاب مناسبی هستند. اگر گوش دادن به موسیقی با کیفیت انتخاب اصلی شماست، بهتر است به سراغ هندزفری های دور گردنی بروید. هندزفری های سیمی نیز در این بین قرار می گیرند و قیمت اقتصادی آن ها مهمترین برتری شان محسوب می شود. در ادامه لیستی از بهترین هندزفری های مخصوص موتور سواران را معرفی می کنیم و هریک را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

هدست تک گوش لنوو HX106

گزینه اول لیست بهترین هندزفری برای موتور سواران، به هندزفری تک گوش Lenovo HX106 تعلق می گیرد. این هدست دارای بدنه ای خوش ساخت و سبک از جنس پلاستیک سخت و سیلیکون می باشد. سری با قابلیت چرخش 180 درجه ای خود استفاده از این هندزفری را در گوش چپ یا راست امکان پذیر می کند. وزن سبک و ارگونومی خاص HX106 موجب شده به راحتی بر روی گوش تان قرار گیرد و در هنگام موتور سواری نگران جدا شدن آن از گوش نشوید. لنوو ورژن 5.0 بلوتوث را برای این هندزفری در نظر گرفته تا اتصال در پایدار ترین حالت خود باقی بماند و انرژی کمی مصرف کند.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

 علاوه بر بهینه بودن بلوتوث، وجود باتری 160 میلی آمپر ساعتی قابل شارژ در لنوو HX106 عملکرد آن را افزایش داده و اکنون می توانید حدود 20 ساعت پخش موسیقی را به کمک آن انجام دهید. نکته مثبت این محصول، قرار گیری کلید فیزیکی در قسمت بالایی است که دسترسی به آن را ساده تر از همیشه می کند؛ به کمک این کلید می توانید پاسخگویی به مکالمات یا کنترل موسیقی را بدون دسترسی به گوشی انجام دهید. میکروفون نیز از نوع HD می باشد و قادر است مکالمه ای دلچسب را برایتان رقم بزند.

ویژگی های هندزفری تک گوش Lenovo HX106:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 5.0
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 •  جنس بدنه: PC + پلاستیک ABS 
 • ظرفیت باتری: 160 میلی آمپر ساعت
 •  عمر باتری در حالت استندبای: 120 ساعت
 •  عمر باتری در زمان پخش موسیقی: 20 ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری تک گوشی شیائومی MI LYEJ02LM

کمپانی خوشنام شیائومی بارها ثابت کرده که نه تنها در زمینه طراحی و تولید گوشی موبایل، بلکه حتی در زمینه لوازم جانبی گوشی نیز بسیار مورد انتظار عمل می کند. هدست تک گوش Xiaomi MI LYEJ02LM یک مثال بارز و یک نمونه خوب از این برند است. این هندزفری را می توان به نوعی بهترین هندزفری برای موتور سواران (در رنج قیمتی خود) دانست. شیائومی MI LYEJ02LM بدنه ای کشیده و صیقلی از جنس پلاستیک با کیفیت و سیلیکون دارد و به لطف طراحی استانداردش به خوبی در گوش فیکس می شود. 

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

شیائومی 2 کلید در قسمت کناری برای مدیریت صدا و یک کلید اصلی برای مدیریت مکالمه و موسیقی در نظر گرفته که دسترسی به آن ها به سادگی انجام می شود. اتصال نیز از طریق ورژن 4.1 بلوتوث انجام می شود و می توان انتظار بازدهی مناسبی از آن داشت. LYEJ02LM به لطف بهره مندی از یک میکروفون داخلی با پشتیبانی از فناوری کاهش نویز CVC می تواند در محیط های نسبتا شلوغ نیز کارایی مناسبی داشته باشد. در بخش تامین انرژی اما شیائومی از یک باتری 50 میلی آمپر ساعتی استفاده کرده که تنها 3.5 ساعت مکالمه را دوام می آورد.

ویژگی های هندزفری تک گوش Xiaomi MI LYEJ02LM:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 4.1
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 •  جنس بدنه: PC + پلاستیک
 • ظرفیت باتری: 50 میلی آمپر ساعت
 •  عمر باتری در حالت استندبای: 70 ساعت
 •  عمر باتری در زمان مکالمه: 3.5 ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری تک گوش هوکو E50

هوکو یکی از برند های معتبر در زمینه طراحی و تولید لوازم جانبی موبایل است و همواره توانسته به لطف ارائه قیمت های رقابتی، جایگاه مناسبی در بازار ایران بیابد. یکی از خاص ترین های لیست بهترین هندزفری برای موتور سواران، هندزفری تک گوش Hoco E50 می باشد. این محصول دارای بدنه ای جمع و جور و کوچک می باشد و با فیکس شدن در گوش تقریبا غیر قابل مشاهده خواهد بود. اتصال این وسیله از طریق نسخه 5.0 بلوتوث انجام می شود و می توانید انتظار اصتالی ایمن و بدون نویز یا قطعی را داشته باشید. نسخه 5.0 بلوتوث در صورت یکی بودن با ورژن گوشی، مصرف انرژی و کارایی کلی بهتری ارائه خواهد داد.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

هوکو در بخش باتری بهترین ها را برای هندزفری تک گوش خود در نظر گرفته و این موضوع باعث شده با یکی از بهترین هندزفری های مخصوص موتورسیکلت تبدیل شود. ظرفیت باتری گوشی به 50 میلی آمپر ساعت می رسد که 5 ساعت مکالمه یا پخش موسیقی را شارژدهی خواهد کرد. پس از اتمام شارژ نیز می توانید گوشی را در داک مخصوص شارژ قرار دهید و به سادگی آن را آماده استفاده مجدد کنید.

ویژگی های هندزفری تک گوش Hoco E50:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 5.0
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 •  جنس بدنه: PC + پلاستیک
 • ظرفیت باتری: 50 میلی آمپر ساعت
 •  عمر باتری در حالت استندبای: 120 ساعت
 •  عمر باتری در زمان مکالمه: 5 ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری بلوتوث دور گردنی تسکو TH 5343

تسکو نیز یکی از معروف ترین برند های تولید کننده هندزفری می باشد و در چند سال اخیر توانسته با بسیاری از برند های مطرح رقابت کند. هندزفری دورگردنی TSCO TH 5343 یکی از خاص ترین هندزفری های دور گردنی در رنج قیمتی خود می باشد. طراحی ارگونومی سری ها موجب شده در هنگام استفاده از هندزفری احساس راحتی کنید و در استفاده های طولانی شاهد خستگی گوش هایتان نباشید. این هندزفری از نسخه 4.1 بلوتوث پشتیبانی می کند و می تواند تا 10 متر بدون وجود مانع به گوشی متصل بماند.

 بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

علاوه بر بلوتوث، امکان اتصال کارت حافظه جانبی نیز به این محصول وجود دارد تا بدون اتصال به گوشی هم بتوانید موسیقی های خود را پخش کنید. پاسخ فرکانسی درایو های این هندزفری در داینامیک رنج 20 الی 20 هزار هرتز فعالیت می کند و تقریبا هیچ صدای بم و زیری را از دست نخواهید داد. میکروفون داخلی نیز عملکرد مناسبی دارد و می توان انتظار عملکرد مطلوبی از آن داشت. باتری داخلی هندزفری تسکو TH 5343 ظرفیتی 210 میلی آمگپر ساعتی دارد و می تواند شارژدهی مناسبی داشته باشد. پس از اتمام شارژ نیز امکان شارژ به وسیله کابل میکرو یو اس بی وجود خواهد داشت.

ویژگی های هندزفری تک گوش TSCO TH 5343:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 4.1
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 •  جنس بدنه: PC + پلاستیک
 • ظرفیت باتری: 210 میلی آمپر ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری دور گردنی باسئوس Encok S17 NGS17

برند خوشنام باسئوس یا بیسوس، یکی از محبوب های حوزه لوازم جانبی است و تنها ایرادی که به محصولاتش می توان گرفت، قیمت نسبتا بالای آن ها می باشد. هندزفری دور گردنی Baseus Encok S17 NGS17 یکی از بهترین هدست بلوتوث های مخصوص موتورسیکلت می باشد. این هندزفری دارای گوشی های مگنتی می باشد که در صورت عدم استفاده به هم جفت می شوند تا ظاهری استایلیش و زیبا به خود بگیرند. نوع گوشی ها نیز به صورت دور گوشی یا پیچی طراحی شده تا عمل فیکس شدن در گوش به سادگی انجام شود. پنل مدیریتی این هندزفری شامل 3 کلید کنترل تماس و موسیقی است که در امتداد سیم قرار گرفته است. میکروفون نیز بر روی همین پنل تعبیه شده تا در نزدیکترین حالت نسبت به دهان قرار بگیرد و صدا را با کیفیت بیشتری منتقل کند.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

 علاوه بر طراحی ایده آل از جنس پلاستیک ABS و فلز، این محصول از گواهینامه IPX5 نیز بهره می برد و می تواند در برابر نفوذ قطرات آب، تعریق و گرد و غبار مقاومت داشته باشد. از ویژگی های ظاهری که بگذریم هندزفری دورگردنی بیسوس Encok S17 از نسخه 5.0 بلوتوث هم بهره می برد که ارزش خرید در برابر قیمت آن را بالا می برد. درایو های این هندزفری در داینامیک رنج استاندارد 20 الی 20 هزار هرتز فعالیت می کنند و علاوه بر پوشش تمامی صداهای زیر و بم، بیس مناسبی را نیز ارائه می دهند. در آخر و در رابطه با باتری نیز می توان گفت کمپانی سازنده چیزی برای Encok S17 کم نگذاشته و این محصول از یک باتری 100 میلی آمپر ساعتی بهره می برد که 7 ساعت پخش موسیقی را نیز شارژدهی می کند.

ویژگی های هندزفری تک گوش Baseus Encok S17 NGS17:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 5.0
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 •  جنس بدنه: پلاستیک ABS و فلز
 • ظرفیت باتری: 100 میلی آمپر ساعت
 •  عمر باتری در حالت استندبای: 200 ساعت
 • عمر باتری در زمان پخش موسیقی: 7 ساعت
 •  عمر باتری در زمان مکالمه: 6 ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هدست دورگردنی ProOne SR10

یکی دیگر از محصولات خاص لیست بهترین هندزفری برای موتور سواران، هندزفری دورگردنی ProOne SR10 می باشد. پرووان را می توان برند نوظهوری معرفی کرد که با قیمت های رقابتی و کیفیت بالای محصولاتش در چند سال اخیر توانسته به خوبی در بازار دیده شود. هدست پیش رو یک دور گردنی خاص از جنس پلاستیک ABS و پلی کربنات است که از طراحی ارگونومیک (In-Ear And Comfort) بهره می برد. این ویژگی موجب می شود راحتی استفاده و خسته نشدن گوش تضمین شده باقی بماند و در تمام طول روز بتوانید از SR10 بهره ببرید.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

پرووان این محصول را به صورت پشت گردنی طراحی کرده و کلید های فیزیکی را به روی گوشی انتقال داده است اما باز هم می توان به راحتی به آن ها دسترسی داشت و مکالمات یا پخش موسیقی را مدیریت کرد. اتصال از طریق نسخه 4.2 بلوتوث با فرکانس 2.4 گیگاهرتز صورت می گیرد و می توانید انتظار کارایی مناسب در محدوده 10 متری داشته باشید. داینامیک رنج و تفکیک صدا به لطف درایو های قدرت مند این هندزفری به خوبی انجام می شود و تمامی جزئیات موسیقی در بهترین حالت خود پخش می شوند. باتری نیز شارژدهی مناسبی دارد و می تواند 5 ساعت پخش موسیقی یا 6 ساعت مکالمه را پاسخ گویی کند.

ویژگی های هندزفری تک گوش ProOne SR10:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 4.2
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 •  جنس بدنه: پلاستیک ABS و PC
 •  عمر باتری در حالت استندبای: 200 ساعت
 • عمر باتری در زمان پخش موسیقی: 5 ساعت
 •  عمر باتری در زمان مکالمه: 6 ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری سیمی Yesido YH19

 بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

هندزفری سیمی Yesido YH19 یک محصول اقتصادی است که با کیفیت ساخت بالا می تواند با بسیاری از هندزفری های سیمی و حتی بلوتوثی رقابت کند. این محصول از پخش صدا با فناوری HiFi Stereo بهره می برد و جزئیات موسیقی را در مناسب ترین حالت خود ارائه می دهد. درایو های این هندزفری در داینامیک رنج 20 هرتز الی 20 کیلوهرتز فعالیت می کنند و کیفیت بالای آن را تضمین خواهند  کرد. میکروفون و کلیدهای فیزیکی این هندزفری در امتداد سیم آن قرار گرفته و دسترسی به آن ها در بهترین حالت انجام خواهد شد. به طور کلی و با در نظر گرفتن رنج قیمتی این محصول می توان گفت هندزفری یسیدو YH19 یک هندزفری مخصوص موتور خواهد بود.

ویژگی های هندزفری تک گوش Yesido YH19:

 • نوع اتصال: سیمی
 •  طول سیم: 120 سانتی متر
 • پاسخ فرکانسی: 20 هرتز الی 20 کیلو هرتز
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری سیمی Awei ES-50TY

آخرین محصول از لیست بهترین هندزفری برای موتور سواران، هندزفری سیمی Awei ES-50TY می باشد. این محصول از طریق جک 3.5 میلی متری صدا به گوشی متصل می شود و می تواند پخش موسیقی و مکالمه ای مناسب را به ارمغان بیاورد. طراحی این محصول به صورت ارگونومیکی و In-Ear بوده و در استفاده های طولانی آسیبی به گوش تان وارد نخواهد شد. طول 120 سانتی متری و داینامیک رنج مناسب از دیگر ویژگی های مثبت Awei ES-50TY محسوب می شوند و ارزش خرید آن را افزایش داده اند. پنل کلید های فیزیکی نیز شامل 3 کلید برای کم و زیاد کردن صدا و مدیریت موسیقی یا مکالمه می باد. میکروفون نیز از نوع HD است و بر روی این پنل واقع شده است.

ویژگی های هندزفری تک گوش Awei ES-50TY:

 • نوع اتصال: سیمی
 •  طول سیم: 120 سانتی متر
 • پاسخ فرکانسی: 20 هرتز الی 20 کیلو هرتز
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری بلوتوث دوتایی QCY T13

کمپانی QCY زیرمجموعه موفق شیائومی محسوب می شود و در چند سال اخیر با روی آوردن به طراحی هندزفری بلوتوث های دوتایی توانسته محبوبیت خود را افزایش دهد. هندزفری بلوتوث QCY T13 یکی از این محصولات خوش ساخت است و با طراحی مینیمال و قیمت مناسبش می توان آن را یکی از بهترین هندزفری ها برای موتور سواران دانست. گوشی های T13 به صورت ارگونومیک طراحی شده اند و به خوبی در گوش فیکس می شوند تا با تکان های شدید هم شاهد جدا شدن آن ها نباشید. این محصول به میکروفون های 4 تایی مجهز شده که با فناوری ENC می توانند بخش زیادی از سر و صدای محیط را در هنگام مکالمه حذف کنند، بدین ترتیب پاسخگویی به مکالمات ساده تر از همیشه خواهد شد.

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

QCY T13 همچنین دارای درایو 7.2 میلی متری می باشد که صدایی رسا و بلند را برای پخش موسیقی و مکالمه در اختیارتان قرار می دهد. این هندزفری از کدک AAC  پشتیبانی می کند و می تواند با رمزگذاری بر روی داده های صوتی موسیقی را در نهایت کیفیت خود پخش کند. در بخش شارژ هم این محصول حرف های زیادی برای گفتن دارد و با مجهز بودن به یک کیس شارژ 380 میلی آمپر ساعتی می تواند تا ساعت ها پخش موسیقی یا مکالمه را تضمین کند.

ویژگی های هندزفری تک گوش QCY T13:

 • نوع اتصال: بی سیم (از طریق بلوتوث)
 •  نسخه ی بلوتوث: 5.1
 •  برد اتصال بلوتوث: 10 متر
 • ظرفیت باتری کیس: 380 میلی آمپر ساعت
 •  عمر باتری در حالت پخش موسیقی: 8 ساعت
 •  عمر باتری در زمان مکالمه: 5 ساعت
 • نوع میکروفن: HD

هندزفری CAZA M-05

بهترین-هندزفری-بلوتوثی-برای-موتورسواران

کی زا را می توان برند نوظهوری دانست که با ارائه محصولات اقتصادی سعی در رقابت در بازار بهترین ها دارد. هندزفری سیمی CAZA M-05 به دلیل قیمت مناسبش می تواند بهترین هندزفری برای موتور سواران باشد. این محصول به یک کابل 120 سانتی متری مجهز شده که مقاومت مناسبی در برابر کشیده شدن و پارگی دارد. در امتداد این کابل پنلی شامل کلید کنترل موسیقی و تماس، و کلید اسکرول مدیریت صدا وجود دارد. میکروفون نیز بر روی این پنل قرار گرفته و به کمک آن می توانید مکالمات خود را انجام دهید. درایو های این هندزفری کیفیت مطلوبی دارند و می توانند صداهایی در رنج داینامیکی 20 هرتز الی 20 هزار هرتز را پخش کنند، بدین ترتیب این محصول برای گوش دادن به موسیقی نیز مناسب خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها
خرید عمده،هندزفری بیسیم،ساعت هوشمند،ایرپاد،پاوربانک،خرید اینترنتی